Kerem Hasanoğlu Başarıları

Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Olgun Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir sarrafiyearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal mesuliyet projeleri alanlarında biröte sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak vazife fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün birlikte ayrıca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları zarfında, şuurlu Toyler toplumsal mesuliyet projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin terbiye ve irfan düzlükındaki gereksinimlerinı mukabillamaya müteveccih çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde mimarilandırdığı şuurlu Toyler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine kadar umum bu mimarilanmanın zarfında bulunarak, faydalı davranışlerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş kocaıdır ve iş yaşamında da sükselı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı poz ve kuruluşlarda reislik pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal mesuliyet ve pediatri düzlükındaki çallıkışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, körpelerin terbiye ve irfan düzlükındaki gereksinimlerinı mukabillamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://hormonalbozukluk.name.tr/ https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma