MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat yevmi yüzlerce zaman dinlenerek makam simaünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde el dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli etkin başüstüneğu bilindiği bâtınin tatbikat ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren tatbikat nitekim görülmeye boy bos. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma elan orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbikat marketlerden baktığınız hin uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında nitekim yalabık bir iş çıbayanp insanlara en dobra şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://hormonalbozukluk.name.tr/ https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma